Hakkımızda - ALI ACAR INS SAN TIC LTD STI

Kısaca Biz

image description

ACAR KULE VİNÇ:  müşterilerine kalite odaklı, uzman, müşteri memnuniyet ilkesini amaç edinmiştir. Hedefimiz müşteriye yönelik değerler yaratmak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

ACAR KULE VİNÇ kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Sayın ALİ ACAR’ın 2004 yılında inşaat sektöründe kule vinç kiralama hizmeti verecek firma eksikliğini hissederek yola çıkmıştır.

ALİ ACAR 30 yıllık iş tecrübesi ve sürekli kendisini geliştiren iş anlayışının yanında iş hayatında da yapılan her şeyin İnsan için yapıldığı ve bu doğrultuda yapılabilenin en iyisini yapmak gerektiğini yaşam felsefesi haline getirmiştir.

ACAR KULE VİNÇ, ALİ ACAR’ın önderliğinde kaliteli ve işinin ehli olan yönetim kadrosu ve güler yüzlü çalışan personeli ile beraber Türkiye de kule vinç sektöründe marka olmayı başarmıştır.

Kule Vinç kiralama hizmeti vermek için çıkılan bu yolda yapılan hizmetlerin müşterilerimiz tarafından takdir edilmesi ve güvenilir bir firma olarak değer verilmesi firmamıza verilen değerin karşılığı olarak müşterilerimize çözüm ortaklığımızı daha yukarılara taşımak gerektiğine karar vererek kule vinç kiralamasına başladık.

2004 yılından itibaren,2018 yılına kadar,KRONO,RAIMONDI,POTAIN,LIEBHERR,EMK,QLCM,PEINER olmak üzere,farklı markalarda ve her türlü isteğe hitap edecek modellerde,filomuzda 30 adet kule vinç bulunmaktadır.

ACAR KULE VİNÇ olarak yaklaşık 14 yıllık bir süreçte yakaladığımız bu başarının insana olan saygımız ve bu doğrultudaki iş disiplini içinde çok çalışmamızdan kaynaklandığını söyleyebiliriz.

 Ancak en önemlisi bu başarı Allah’ın bize bir lütfudur.


Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek bugüne kadar tercihini bizden yana kullanan tüm müşterilerimize ve tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

 

ALI ACAR INS SAN TIC LTD STI Hizmetleri